Wyjazd na Węgry - jakie ubezpieczenie

<<

eugen

Dołączenie: 27 Lut 2015 12:41

Post 23 Lip 2015 08:27

Wyjazd na Węgry - jakie ubezpieczenie

Planujemy tygodniowy wyjazd na Węgry. Będzie to typowe zwiedzanie, w mniejszym stopniu wypoczynek.
Zastanawiam się nad jakimś dodatkwoym ubezpieczeniem na wypadek awarii, problemów zdrowotnych i innych tego typu wyjątkowych zdarzeń. Tylko jakie? Ma ktoś z was doświadczenia w tym zakresie?
.sssss
<<

peki

Dołączenie: 12 Lis 2014 13:18

Post 23 Lip 2015 11:42

Re: Wyjazd na Węgry - jakie ubezpieczenie

Po prostu idziesz to towarzystwa ubezpieczeniowego ( albo też załatwiasz to przez internet) oraz wykupujesz sobie ubezpieczenie turystyczne.Nie jest to duzy koszt. Na tydzień to kilkadziesiąt złotych a jeśli kupujesz rodzinnie to masz jeszcze dodatkową zniżkę.Sam jestem zdania,że takie ubezpieczenie to podstawa. Zwykle jak my gdzieś wyjeżdżamy to również sobie je kupujemy. Nie jest to duży koszt a jednak czujesz się bezpieczeniejszy. Różne przypadki chodzą po ludziach i z doświadczenia wiem,że los bywa czasami bardzo złośliwy i coś moze Ci się stać akurat wtedy jak sobie tego ubezpieczenia nie wykupisz.
Tutaj zerknij sobie na wpis na blogu:
http://blog.tueuropa.pl/2154-dlaczego-k ... urystyczna
Masz tutaj napisane kiedy warto jest wykupić sobie taką polisę i kiedy się przydaje.

Forum Opel Insignia poleca:

<<

P405

Dołączenie: 19 Wrz 2011 17:01

Post 23 Lip 2015 15:15

Możesz podejść do oddziału NFZ i tam dostaniesz dla każdego taką kartę, że jesteś normalnie ubezpieczony w kraju. Wszystko za darmowe.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
<<

Robert87

Dołączenie: 30 Kwi 2013 12:26

Post 23 Sie 2015 17:39

Panowie którzy odwiedzili Węgry - macie namiary na tanie noclegi w atrakcyjnych turystycznie miastach?
<<

Przem

Dołączenie: 22 Gru 2014 17:00

Post 18 Wrz 2015 18:49

Teraz to tam kiepsko.
<<

zubek

Dołączenie: 26 Sie 2015 20:05

Post 18 Wrz 2015 19:03

Robert87 napisał(a):Panowie którzy odwiedzili Węgry - macie namiary na tanie noclegi w atrakcyjnych turystycznie miastach?

http://www.booking.com/hotel/hu/mango.pl.html
byłem w zeszłym roku - polecam
<<

kasza

Dołączenie: 10 Lis 2014 10:18

Post 14 Paź 2015 06:54

A ja bym polecał zainwestować w ubezpieczenie samochodu assistance. Jeśli chodzi o zdrowotne to możę wystarczyć ekuz ale jeśli jedziecie samochodem to warto jest mieć pakiet assistance bo jednak samochód to maszyna, czasami się psuje a los bywa przewrotny i czasami może się zepsuć w najmniej oczekiwanym momencie ;)
Nie jest to duży koszt. Na stronie możecie wpisać dane swojego samochodu:
https://superpolisa.pl/faq/inne-produkty-komunikacyjne/
Oraz powinna wyskoczyć Wam porównywarka pokazująca jakie są oferty poszczególnych firm w tym zakresie.
<<

Robert87

Dołączenie: 30 Kwi 2013 12:26

Post 24 Paź 2015 19:25

Wiadoma sprawa, ja mam w pakiecie - bardzo zgrabny mi w cuk zaproponowali.
<<

ewel

Dołączenie: 29 Lis 2015 21:45

Post 29 Lis 2015 21:51

Ten pakiet z cuk -a to masz auto i mieszkanie czy jakiś inny?
<<

stefan8

Dołączenie: 04 Sie 2016 11:39

Post 04 Sie 2016 11:54

Jesli wybierzesz dobre biruo to zazwyczaj masz w cenie doliczone ubezpieczenie. Oczywiscie musi byc o tym napisane wyraznie w ofercie. Ja jak wyjedzalem do Albanii to mialem wszystko oplacone, mozecie sobie zobaczyc - http://www.swiatwypoczynku.pl/kierunki-podrozy/3269/ALBANIA/ . Zawsze mozna tez zatankowac samochod i samemu sie gdzies wybrac. Wydaje mi sie jednak, ze jest to zbyt meczace i nie warte zachodu.
Następna

Forum Opel Insignia poleca:

Powróć do Hydepark

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość